Serwis Viessmann Warszawa

Nasz serwis to wysoka skuteczność działania, każdy serwisant posiada niezbędny pakiet oryginalnych części zamiennych Viessmann, dzięki któremu jest w stanie naprawić urządzenie Viessmann już podczas pierwszej wizyty u Klienta. Serwisanci posiadają wymagane pozwolenia oraz certyfikaty. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz fachową pomoc.

Teren Działania

Kontrakt Serwisowy VIESSMANN i nie musisz pamiętać o terminach przeglądów technicznych urządzenia. Ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników urządzeń gazowych marki VIESSMANN jest zawarcie stałej umowy na ich serwisowanie. FS Serwis VIESSMANN specjalnie dla swoich Klientów oferuje zamówienie Kontraktu Serwisowego.

Ta innowacyjna na naszym rynku usługa ma na celu podniesienie komfortu i bezpieczeństwa użytkowania i zadowolenia z eksploatacji kotłów marki VIESSMANN. Kontrakt Serwisowy można zawrzeć na urządzenia nowe jak i na urządzenie już eksploatowane. Kontrakt Serwisowy można zawrzeć z FS Serwis Viessmann, np. podczas wykonywania corocznego przeglądu technicznego, pierwszego uruchomienia oraz naprawy kotła wiszącego, kotła stojącego, kotła kondensacyjnego, pompy ciepła. Informacje na temat warunków Kontarktu Serwisowego można uzyskać pod numerem tel. 660 303 500

  • PIERWSZE URUCHOMIENIA
  • NAPRAWY GWARANCYJNE - STATUS FS
  • NAPRAWY POGWARANCYJNE
  • KONSERWACJE
  • KONTRAKTY SERWISOWE